Atatürk İmza Desen Çocuk Maske Kırmızı (50 Adet)
Atatürk İmza Desen Çocuk Maske Kırmızı (50 Adet)

Atatürk İmza Desen Çocuk Maske Kırmızı (50 Adet) (30230)

Çocuk Maske

NNN-3 Çocuk Maskeler 3 katlı non-wowen dokumasız kumaştan elde edilen full ultrasonik yapısıyla ve %98 filtreleme özelliği ile çocuklarınızı bakterilere ve virüslere karşı korur. NNN-3 Maske olarak çocuklarınızın sağlığını düşünerek ürettiğimiz Çocuk Maskelerimizin üzerindeki boya ve desenler uluslararası laboratuvarlarda test edilmiş olup, çocuklarınız için kullanıma son derece uygundur. Yüzlerce farklı renk ve desende ürettiğimiz NNN-3 Çocuk Maskeler her çocuğun hayal dünyasına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Eğlenceli tasarımları sayesinde çocuklarınıza maskeyi sevdirecek renk ve desenlerde ürettiğimiz NNN-3 Çocuk Maskeler ister okulda ister sokakta çocuklarınızı virüslere karşı korurken aynı zamanda eğlenceli bir maske deneyimi sunar. NNN-3 Çocuk Maskeler çocuklarınızın sağlığı için üretimden paketleme aşamasına kadar el değmeden, son teknoloji makinelerle hazırlanarak sağlık bakanlığı onaylı olup, tüm hijyenik standartlardan geçmiştir ve EN 14683, CE, ISO 9001, ISO 10002, ISO 45001, ISO 1400, GMP sertifikalarına sahiptir. Paketin içerisinde 50 adet maske bulunmaktadır.

NNN-3 Maske Kullanım Amacı: Cerrahi Yüz Maskeleri, giyen kişinin bünyesinde bulunan bakteri ve benzeri patojen organizmaların; nefes, öksürük, hapşırma gibi durumlarla ortama veya diğer kişilere (hastalara) bulaşmasını engellemek amacı ile tasarlanmıştır. Giyen kişiyi ortamda bulunan patojen organizmalardan da koruması mümkündür.

NNN-3 Maske Ürün Yapısı: Cerrahi Yüz Maskeleri 3 katmandan oluşan bir yapıda üretilmektedir. 1. ve 3. katmanlar nonwoven (dokumasız) kumaştan üretilmekte (Spunbond – Nonwoven), orta katmanda bulunan ve %98 filtreleme işlevini gören kumaşı (Meltblow) fiziksel olarak su ve neme karşı korur.  

NNN-3 Maske Üretimi:

  • Ürünlerimiz FULL ULTRASONIC makinelerde ve tamamen hijyenik bir ortamda paketleme aşaması dahil el değmeden üretilmektedir. (Lütfen ip dikişli ürünler ile kıyaslamayın.)  
  • NNN-3 yüz maskesi 3 katlı non-wowen dokumasız kumaştan elde edilen full ultrasonik yapısıyla ve %98 filtreleme özelliği ile sizleri bakterilere karşı korur.
  • Lateks, fiberglass ve diğer alerjik maddeleri içermediğinden sağlığınız için son derece uygundur.
  • Maskelerimizin kulak lastikleri yumuşak ve elastik özelliği sayesinde çocuklarınız gün boyu rahat ve konforlu bir kullanım sağlar, acıtmaz ve tahriş etmez.
  • Hava geçirgen özelliği sayesinde kolaylıkla nefes alıp vermenizi sağlarken, çocuklarınızın yüzüne uygun tasarımı sayesinde yüzünüze mükemmel şekilde uyum sağlar.
  • Burun telleri sayesinde burun kısmına sabitlenir.
  • NNN-3 Çocuk Maskelerimizde kullanılan boya maddeleri uluslararası laboratuvarlarda test edilmiştir.
  • Talep edildiği taktirde test sonuçlarını gönderebiliriz.
  • NNN-3 maskeler tüm üretim sertifikalarına ve test raporlarına sahip olup sağlık bakanlığı onaylıdır.

Ürün Standardı ve Performansı: Tıbbi Cihazlar Yönetmeliğine tabi olan Tıbbi Yüz Maskeleri TS EN 14683+AC:2019 standardına göre üretilmeli ve üzerine bu standarda ve Tıbbi Cihazlar Yönetmeliğine uygun olduğunu gösteren CE işareti bulunmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR