Haki İpli Baş Çevreleyen Maske Beyaz(5 Adet)
Haki İpli Baş Çevreleyen Maske Beyaz(5 Adet)
Haki İpli Baş Çevreleyen Maske Beyaz(5 Adet)

(50 Adet) Haki İpli Baş Çevreleyen Maske Beyaz (23056)

Başı Çevreleyen Maskeler

NNN-3 Başı Çevreleyen yüz maskesi 3 katlı non-wowen dokumasız kumaştan elde edilen full ultrasonik yapısıyla ve %98 filtreleme özelliği ile sizleri bakterilere ve virüslere karşı korur. NNN-3’in fark yaratan tasarımı olan Başı Çevreleyen Maskeler sayesinde yalnızca virüslerden korunmakla kalmayıp aynı zamanda tarzınızı yansıtan renkte ve desende maskenizle bulunduğunuz her ortamda dikkat çekici hale gelebilirsiniz. Yüzlerce farklı renk ve desenlerde üretilen Başı Çevreleyen Maskeler, başınızı tamamen saran lastikleri sayesinde gün boyu rahat ve konforlu bir kullanım sunar. Modunuza Göre istenilen her renk ve her desende üretilen Başı Çevreleyen Maskelerin yüzlerce farklı renk ve desenleri sayesinde kıyafetlerinizle uyum içinde gözükürken aynı zamanda gün boyu virüslerden korunabilirsiniz. Üretimden paketleme aşamasına kadar el değmeden, son teknoloji makinelerle hazırlanan NNN-3 başı çevreleyen maskeler sağlık bakanlığı onaylı olup, tüm hijyenik standartlardan geçmiştir ve EN 14683, CE, ISO 9001, ISO 10002, ISO 45001, ISO 1400, GMP sertifikalarına sahiptir. Paketin içerisinde 50 adet maske bulunmaktadır.

NNN-3 Maske Kullanım Amacı: Başı Çevreleyen Maskeler, giyen kişinin bünyesinde bulunan bakteri ve benzeri patojen organizmaların; nefes, öksürük, hapşırma gibi durumlarla ortama veya diğer kişilere (hastalara) bulaşmasını engellemek amacı ile tasarlanmıştır. Giyen kişiyi ortamda bulunan patojen organizmalardan da koruması mümkündür.

NNN-3 Maske Ürün Yapısı: Başı Çevreleyen Maskeler 3 katmandan oluşan bir yapıda üretilmektedir. 1. ve 3. katmanlar nonwoven (dokumasız) kumaştan üretilmekte (Spunbond – Nonwoven), orta katmanda bulunan ve %98 filtreleme işlevini gören kumaşı (Meltblow) fiziksel olarak su ve neme karşı korur. 

NNN-3 Maske Üretimi:

  • Ürünlerimiz FULL ULTRASONIC makinelerde ve tamamen hijyenik bir ortamda paketleme aşaması dahil el değmeden üretilmektedir. (Lütfen ip dikişli ürünler ile kıyaslamayın.)
  • NNN-3 yüz maskesi 3 katlı non-wowen dokumasız kumaştan elde edilen full ultrasonik yapısıyla ve %98 filtreleme özelliği ile sizleri bakterilere karşı korur.
  • Lateks, fiberglass ve diğer alerjik maddeleri içermediğinden sağlığınız için son derece uygundur.
  • Maskelerimizin başınızı saran lastikleri yumuşak ve elastik özelliği sayesinde gün boyu rahat ve konforlu bir kullanım sağlar, acıtmaz ve tahriş etmez.
  • Hava geçirgen özelliği sayesinde kolaylıkla nefes alıp vermenizi sağlarken, her bedene uygun tasarımı sayesinde yüzünüze mükemmel şekilde uyum sağlar.
  • Burun telleri sayesinde burun kısmına sabitlenir.
  • Başı çevreleyen maskelerimizde kullanılan boya maddeleri uluslararası laboratuvarlarda test edilmiştir.
  • Talep edildiği taktirde test sonuçlarını gönderebiliriz.
  • NNN-3 maskeler tüm üretim sertifikalarına ve test raporlarına sahip olup sağlık bakanlığı onaylıdır.

Ürün Standardı ve Performansı: Tıbbi Cihazlar Yönetmeliğine tabi olan Tıbbi Yüz Maskeleri TS EN 14683+AC:2019 standardına göre üretilmeli ve üzerine bu standarda ve Tıbbi Cihazlar Yönetmeliğine uygun olduğunu gösteren CE işareti bulunmalıdır.

Desen Seçenekleri
Geometrik Desen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR